TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Artykuły

Alfabet Angielski. Angielski dla Przedszkolaka

Darmowe Lekcje Angielskiego

Coraz częściej rodzice zauważają potrzebę nauczania swoich dzieci języków obcych. Zapisują dzieci na kursy językowe, do specjalnych szkół, wykupują prywatne lekcje u nauczycieli lub starają się edukować dzieci w domu. Podczas nauczania maluchów, niezwykle ważny jest udział rodzica w całym procesie.

Alfabet angielski nauczony na pamięć to pierwszy powód do pochwały Twojego dziecka. Pozytywne wzmocnienie jest jednym z najlepszych sposobów nauczania. Nie ważne, czy dziecko wszystko wymawia w odpowiedni sposób, czy myli się. Pochwała jest konieczna. Należy docenić trud i wysiłek, jakie dziecko wkłada w wykonywanie wszystkich ćwiczeń i zadań.

Angielski dla przedszkolaka

 

Serwis „Zosia i Kevin: Angielski dla przedszkolaka” jest interaktywnym kursem języka angielskiego dla najmłodszych, który pomoże twojemu dziecko poznać jego podstawy. Pokaż mu, że bardzo cieszysz się z tego, że wykonuje kolejne zadania oferowane przez autorów strony i koniecznie pochwal je za to publicznie. Nie ma większego komplementu dla dziecka niż słuchanie, jak opowiadasz innym dorosłym, jak świetnie radzi sobie z nauką i jak wspaniałe postępy robi. To napawa dziecko jeszcze większą chęcią dalszego studiowania kolejnych lekcji.

Nauka przez Zabawę

 

Serwisy podobne do zosiaikevin.pl uczą dzieci języka poprzez zabawę. Nie ma tam miejsca na regułki, nudną gramatykę, słownictwo wkuwane na pamięć. Jest tam muzyka, kolorowe obrazki, scenki i słówka. Bardzo często pojawiają się angielskie piosenki, które łatwo wpadają w ucho i można je później śpiewać wspólnie z dzieckiem. Dziecko poznaje alfabet angielski, cyfry, powitania, podstawowe zwroty. Ale sam kontakt z językiem we wczesnym etapie edukacji jest niezwykle ważny. Szczególnie jeśli, tak jak jest to w przypadku serwisu „Zosia i Kevin: Angielski dla przedszkolaka” lektorzy, których dziecko słyszy, są osobami posługującymi się językiem angielskim od urodzenia. Pozwala to na przyswojenie wymowy i akcentowania.

Warto przeczytać:

« Tłumaczenie z Angielskiego « Angielski Książki « Bajki Angielskie

« powrót do listy artykułów