TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Artykuły

Angielski dla Poczatkujacych. Angielski na CD DVD i MP3

Darmowe Lekcje Angielskiego

Wraz z wiekiem zmniejszają się możliwości przyswajania nowych języków. Nie oznacza to jednak, że osoby dorosłe nie powinny podejmować trudu nauczenia się jakiegoś języka obcego. Wręcz przeciwnie. Żyjemy w erze globalizacji, każdy kraj wraz ze swoją kulturą, łączy się z innymi za pośrednictwem biznesu, edukacji i w wielu innych dziedzinach. Nieznajomość języka jest barierą, która utrudnia porozumiewanie się, uniemożliwia karierę zawodową i kontakty międzynarodowe. Wielu dorosłych ludzi zauważa, że bez znajomości języka, będzie im niezwykle ciężko osiągnąć sukces. W związku z tym, rozpoczynają naukę w późnym wieku. Wielu zakańcza ją sukcesem.

Angielski na CD i DVD


Istnieją Różne metody nauki języka angielskiego. Kursy - angielski dla początkujących, znajdują się z pewnością w każdym mieście. Można dodatkowo zaopatrzyć się w księgarniach w płyty CD, DVD, książki, słowniki i czasopisma. Jednak eksperci ustalili, że najlepszą metodą nauki jest prowokowanie bezpośredniego kontaktu z językiem.

Czytanie książek opisujących gramatykę i zagadnienia leksykalne jest rzeczywiście ważne. Jednak angielski dla początkujących wcale nie musi ograniczać się wyłącznie do książek i zeszytu.

Interaktywne Serwisy


Nawet serwisy, które oferują naukę języka angielskiego dla dzieci, starają się przedstawiać różne problemy językowe oraz uczą słownictwa na przykładzie różnych interaktywnych scenek. W serwisie zosiaikevin.pl mały piesek Max oprowadza dzieci po Londynie. Maluchy uczą się powitań, rozróżniają kolory przejeżdżających samochodów, wchodzą niejako w świat angielskiej kultury. Jedynie praktyka czyni mistrza. Jeśli nie masz możliwości wyjazdu za granicę, staraj się oglądać programy w telewizji w języku angielskim, filmy bez dubbingu i słuchaj radia. Jeśli natomiast możesz sobie pozwolić na podróż za granicę i spotkanie się z językiem w jego naturalnym środowisku, zrób to koniecznie. Staraj się wsłuchiwać i jak najwięcej mówić samodzielnie.

Warto przeczytać:

« Szlifuj Swój Angielski « Czasy Język « Angielski Opowiadania

« powrót do listy artykułów