TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Artykuły

Angielski Quizy. Wirtualne Lekcje

Darmowe Lekcje Angielskiego

Nauka języka angielskiego w domu nie jest rzeczą łatwą. Oprócz chęci, trzeba wykazać się ogromną samodyscypliną. Wiele osób podejmuje postanowienia zgłębiania wiedzy z jakiegoś tematu. Rozpoczyna przygotowania, wyszukuje ćwiczenia, informacje o gramatyce, angielskie quizy i piosenki, bawi się i cieszy podczas pierwszych kilku dni. Później jednak nauka mu się nudzi i rzuca w kąt przyrzeczenia dane samemu sobie. Nauka języków obcych jest o tyle trudna, że wymaga systematyczności. Nie można pozwolić sobie na przerwy, chwile lenistwa, omijanie lekcji i wynajdywanie sobie innych zajęć zastępczych. Jeśli tak się dzieje, lepiej od razu odpuścić i nie tracić czasu.
 

W szkołach jeszcze kilkanaście lat temu nauczyciel pełnił rolę niemal boga, osoby wszechwiedzącej, która zawsze ma rację. Wszystkie informacje, które uczeń powinien znać, znajdowały się w podręcznikach, które najlepiej było recytować z pamięci. Na szczęście te czasy dawno minęły. Dzisiaj nawet do nauki języka angielskiego tak naprawdę wcale nie potrzebujemy nauczyciela.

Wirtualne Lekcje


Jego rolę przejęli wirtualni wykładowcy, a role sal klasowych wirtualne przestrzenie. Siadając przed ekranem swojego komputera możemy decydować o tym, czego się uczymy, jak długo będziemy się uczyć oraz jakie metody nauczania zastosujemy. To naprawdę niezwykłe.

Wraz z postępem i wieloma możliwościami, ogromna odpowiedzialność spoczęła na rodzicach. Muszą oni bowiem zrobić wszystko, by ich dziecko zdobyło jak najwięcej wiedzy, posiadło jak najwięcej umiejętności, by nie odstawało od reszty społeczeństwa. Od początku więc muszą zapoznawać je nowymi technologiami i wprowadzać język angielski do ich życia jak najwcześniej się da. Na początku poprzez zabawy, piosenki, angielskie quizy, a następnie poprzez lekcje online dla dzieci, takie jak „Zosia i Kevin: angielski dla dzieci”.

Warto przeczytać:

« Angielski Dla Poczatkujących « Czasowniki Angielski « E-słownik Angielski

« powrót do listy artykułów