TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Artykuły

Czasy Język Angielski. Kursy Online

Darmowe Lekcje Angielskiego

Aby płynnie mówić w języku angielskim, podczas nauki musisz zwrócić uwagę na cztery ważne aspekty: słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie. Internet to nieocenione źródło wiedzy. Dzisiaj każdy, kto posiada w domu komputer z dostępem do internetu, może samodzielnie uczyć się języków obcych wykorzystując materiały stworzone do tego przez specjalistów i zamieszczone na różnych stronach internetowych. Wśród gąszczu najróżniejszych serwisów trzeba jednak wybrać ten najbardziej odpowiedni, który pozwoli poznać słownictwo, ale także wyjaśni, jak stosować czasy języka angielskiego i który zmusi do mówienia oraz słuchania.

Kursy Online


Kursy językowe online stworzone zostały z myślą o osobach dorosłych i dzieciach. Każda z tych grup wiekowych wymaga innego podejścia oraz sposobu przekazywania wiedzy.

„Zosia i Kevin: Angielski dla przedszkolaka” to serwis internetowy, który oferuje interaktywe lekcje języka angielskiego dla najmłodszych. Bohaterami – nauczycielami są dzieci i piesek, postacie animowane, które przyciągają wzrok dziecka i zachęcają do zabawy. W jej trakcie przekazywane są podstawy języka angielskiego. Każde dziecko znajdzie tam różne zabawy, śmieszne sytuacje i piosenki, które mogą śpiewać razem z bohaterami. Muzyka jest językiem uniwersalnym a chwytliwe melodie łatwo wpadają w ucho, przez co dziecko szybko uczy się słów piosenki, przyswajając w ten sposób nowe słownictwo.

Zabawa z Angielskim


Ale zabawa to świetny sposób nauki nie tylko dla najmłodszych. Witryny dla dorosłych bardzo często zawierają na swych stronach specjalne gry, zagadki i quizy. Podczas gier przekazywane są informacje na temat słownictwa angielskiego, sposobów, jak stosować czasy języka angielskiego i przedstawiane są różne sytuacje, w których używa się odpowiednich zwrotów lub fraz.

Ucząc się języka obcego należy pamiętać, żeby cały czas wykorzystywać go w najróżniejszych sytuacjach życia codziennego.

Warto przeczytać:

« Czasowniki Agielski « Angielski Opowiadania « Angielski dla Początkujących

« powrót do listy artykułów