TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Artykuły

Gry Angielskie. Nauka Angielskiego dla Dzieci

Darmowe Lekcje Angielskiego

Nauczyłem się angielskiego, kiedy miałem 23 lata. Uwielbiam gry komputerowe i dużo grałem w gry angielskie. Pewnego dnia stwierdziłem po prostu, że czas nauczyć się tego języka. W szkole uczyłem się zawsze języka niemieckiego, więc właściwie z angielskim nie miałem styczności. Kiedy podjąłem decyzję o nauce angielskiego, rodzina i znajomi uśmiechali się tylko z powątpiewaniem. "Twój czas już dawno minął"- mieli wypisane na twarzach. Uważali, że w pewnym wieku jest już zbyt późno na naukę języków obcych.

Ja jednak uważałem inaczej. Wszystko zależy od podejścia i silnej woli. To działa podobnie, jak rzucanie palenia. Jednym się udaje, inni twierdzą, że to niemożliwe. Kiedy rozmawiałem ze znajomymi na temat mojego nowego przedsięwzięcia, wielu z nich również wyraziło chęć nauki, jednak uważali, że raczej nic z tego nie będzie, ponieważ jest już „za późno". „Co to znaczy za późno?” - pytałem. Wówczas wymyślali problemy, że w pewnym wieku nie przetwarza się już informacji tak szybko i nie potrafi już nauczyć się nowej mowy. Nikt jednak nie potrafił powiedzieć, skąd bierze takie informacje.

Nauka Angielskiego dla Dzieci

Faktem jest, że dzieci przyswajają języki o wiele szybciej, a do około 10 roku życia mózg jest niezwykle chłonny i doskonale przygotowany do opanowywania języka. Jednak nie oznacza to, że dorośli nie mogą zacząć nauki, kiedy tylko chcą.

Wielu dorosłych ludzi gra w gry angielskie i amerykańskie, korzysta z zagranicznych serwisów i ma spore problemy ze zrozumieniem informacji, które zawierają te strony. Tymczasem wyjście z sytuacji jest niezwykle proste. Możesz nawet rozpocząć naukę razem ze swoim dzieckiem. W internecie znajdziesz interaktywne kursy języka angielskiego dla małych dzieci, takie jak zosiaikevin.pl, ale także dla młodzieży i dorosłych, bez zbędnej grafiki i bajkowych historyjek.

Warto przeczytać:

« Szlifuj Swój Angielski « Darmowe Teksty z Języka Angielskiego « Czasy Język Agielski

« powrót do listy artykułów