TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Kontakt

 

HanBright S.A. to firma specjalizująca się w kreacjach interaktywnych dla najmłodszych. Jako agencja interaktywna zdobyliśmy potężne doświadczenie w branży internetowej, które wykorzystujemy teraz wraz z zespołem pasjonatów i profesjonalistów, budując serwisy dla najmłodszych (ciufcia.pl; tajemniczakuchnia.pl; zosiaikevin.pl). Tworzymy innowacyjne projekty dla rodziców i dzieci, opierając się na własnych, rodzicielskich obserwacjach. Swoim użytkownikom oferujemy edukacyjne zabawy dla dzieci oraz porady dla rodziców, pisane w formie bloga, który jest platformą edukacyjną, na temat wiedzy z zakresu rozwoju i wychowania dzieci w wieku przedszkolnym.

Interaktywny kursu języka angielskiego dla dzieci zosiaikevin jest dziełem firmy HanBright S.A., specjalizującej się w innowacyjnych i interaktywnych zabawach dla dzieci. Więcej informacji o firmie możecie znaleźć na stronie http://hanbright.com

HanBright S.A.
ul. Ślusarska 9
30-702 Kraków
tel: 519 192 289
email: info@zosiaikevin.pl

HanBright S.A. z siedzibą przy ul. Ślusarska 9, 30-702 Kraków. REGON 120782640 NIP 6772317929. Zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000390110. Kapitał zakładowy Spółki 100.000,00.

 

Ciufcia.pl

Ciufcia.pl to pierwszy w Polsce, innowacyjny serwis z grami edukacyjnymi, przeznaczony dla rodziców i dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Wszystkie zabawy zostały zaprojektowane przy wsparciu psychologów i pedagogów dziecięcych tak, aby stymulować wszechstronny rozwój dziecka. Ciufciowe zabawy zachęcają do myślenia i kreatywnego poszukiwania rozwiązań, bawią, uczą i pomagają zrozumieć. Wejdź i przekonaj się sam!

www.ciufcia.pl

Serwis Tajemnicza Kuchnia to miejsce pełne magicznych i edukacyjnych historii. Dzięki kolorowym, dynamicznym i zaskakującym animacjom, dzieci  mogą dowiedzieć się między innymi, skąd się bierze sól czy jak powstają wykałaczki. W magiczny świat wiedzy dzieci wprowadza Dorotka, jej Mama oraz czarodziejski duszek Artur. Zobacz jak razem psocą w kuchennych zakamarkach.

www.tajemniczakuchnia.pl