TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Lista lekcji

Lekcje Angielskiego - Angielski Lekcje

Lekcja 1 - Zwroty powitalne po angielsku

W pierwszej lekcji poznacie głównych bohaterów kursu Zosię, Maksa i Kevina. To oni będą Was prowadzić przez kolejne przygody.

Więcej »


Lekcja 2 - Podstawowe zwroty grzecznościowe z j. angielskiego

Podczas korzystania z tej lekcji odwiedzicie razem z Zosią, Kevinem i Maksem wesołe miasteczko. Czeka tutaj na Was, prócz świetnej zabawy, także i wiele zadań do przejścia i rozwiązania.

Więcej »


Lekcja 3 - Nazwy kolorów w języku angielskim - kolorowanki ćwiczenia

Lekcja, w której nasi bohaterowie odwiedzają wielobarwny targ. Jak to zwykle bywa – targi to bardzo kolorowe imprezy z mnóstwem kolorowych straganów i namiotów.

Więcej »


Lekcja 4 - Członkowie rodziny po angielsku - słówka i ćwiczenia

W tej lekcji Zosia odwiedzi Kevina w domu i pozna jego rodzinę, a Wy będziecie mieli okazję poznać angielskie określenia na członków rodziny. Każda postać ma tutaj wyraźne rysy twarzy tak abyście nie mieli wątpliwości kto jest kim.

Więcej »


Lekcja 5 - Liczby po angielsku. Angielskie cyfry liczebniki

Kevin i Zosia udadzą się do Parku, gdzie będą bawić się w chowanego. Podczas takich zabaw można poznać bardzo ciekawe zakamarki, ale i nie tylko.

Więcej »


Lekcja 6 - Podstawowe Słówka po Angielsku. Zwroty dla Początkujących

Zosia ma urodziny i przyjaciele przygotowują dla niej przyjęcie niespodziankę. Ale to będzie zabawa! Będzie masa znajomych!

Więcej »


Lekcja 7 - Pytanie o Wiek po Angielsku. Ile Masz - Jak Zapytać

Zosia i Kevin odwiedzą muzeum. Ale to nie będzie takie zwykłe muzeum. Byliście kiedyś w takim w którym mówią do Was obrazy? Nie? – teraz macie szansę nie tylko je zobaczyć, ale także posłuchać co mają Wam do powiedzenia.

Więcej »


Lekcja 8 - Zabawki po Angielsku. Przedmioty w Pokoju

W tej lekcji Zosia pomoże Kevinowi posprzątać jego pokój z zabawkami. Ach Ci chłopcy! Lubią mieć bałagan w pokoju i wiele nagromadzonych w nim przedmiotów!

Więcej »


Lekcja 9 - Nazwy Potraw i Posiłków po Angielsku

W tej lekcji wspólnie z Zosią, Kevinem i Maksem udacie się do restauracji. Jak sami wiecie najlepiej w restauracji znajdzie masy przeróżnych pysznych potraw i wiele innych rzeczy!

Więcej »


Lekcja 10 - Pytanie o Drogę po Angielsku - Język Angielski

Nasi bohaterowie odwiedzą ZOO. Spotkają w nim wiele interesujących i przyjacielskich zwierząt. Te które spotkacie będę potrzebowały Waszej pomocy!

Więcej »


Lekcja 11 - Rybki Gra dla Dzieci. Rybka Online

W tej lekcji Zosia i Kevin będą obserwować akwarium. Każde akwarium mieści w sobie masę różnych tajemnic. No i oczywiście mieszkają w nim rybki.

Więcej »


Lekcja 12 - Meble po Angielsku - Słówka Krzeslo Łóżko Obraz

Kevin i Zosia będą bawić się domkiem dla lalek. Na Kevina jako chłopca specjalnie nie ma co liczyć, więc będzie potrzebował wsparcia.

Więcej »


Lekcja 13 - Kolory po Angielsku. Wszystkie z Wymową

Nasi bohaterowie będą przygotowywać maskę, żeby przebrać się za potwory. Możesz to zrobić wraz z nimi, układając swoją, pełną kolorów kreację. Tylko się nie przestrasz!

Więcej »


Lekcja 14 - Części Ciała po Angielsku - Zabawa w Teatr dla Dzieci

Zosia i Kevin bardzo lubią teatr. Teatr to cudowne miejsce! Jak będziecie dorośli koniecznie powinniście odwiedzić prawdziwy teatr.

Więcej »


Lekcja 15 - Angielski nad Morzem - Wakacje

W tej lekcji Zosia i Kevin wybrali się na spacer. Zawędrowali razem na wybrzeże portowe. Byliście kiedyś w takim miejscu? Jest ono zawsze pełne statków i mew.

Więcej »


Lekcja 16 - Słodycze Smakołyki Łakocie Miód po Angielsku

Nasi bohaterowie, w piękny słoneczny dzień, udali się do parku na piknik. Na tego typu wyprawy zawsze warto wziąć ze sobą prowiant. Nasi bohaterowie zadbali o to, biorąc ze sobą cały koszyk smakołyków i łakoci.

Więcej »


Lekcja 17 - Zawody po Angielsku. Zawody Sportowe dla Dzieci.

Zosia i Kevin pójdą na stadion zobaczyć zawody sportowe. Na tego typu imprezach można spotkać całą masę kibiców, oraz sportowców. Aby właściwie kibicować, należy wiedzieć i znać odpowiednie słówka!

Więcej »


Lekcja 18 - Nazwy Zwierząt - Zwierzęta po Angielsku

Zosia i Kevin idą do cyrku, miejsca gdzie odbywają się same niesamowite rzeczy. Będą w nim z zapartym tchem obserwować tresowane zwierzęta i śmiać się z wygłupów klaunów.

Więcej »


Lekcja 19 - Rozmówki Angielsko Polskie - Rozmowa w Sklepie

Pora przejść się do sklepu! Nasi bohaterowie odwiedzą jeden z licznych sklepów z ubraniami a Wy będziecie im pomagać w uporządkowaniu szafy, pełnej różnych fatałaszków.

Więcej »


Lekcja 20 - Angielski Testy Online. Quizy dla Dzieci

To ostatnia już lekcja, w której Zosia, Kevin i Maks trafią do magicznego namiotu czarodzieja. A jak jest czarodziej, to muszą być i magiczne sztuczki.

Więcej »