Słuchawki bezprzewodowe mogą być niezwykle uniwersalne i wpiszą się w gust wielu użytkowników: miłośników muzyki, seriali, filmów i gier, często pracujących zdalnie, jak również tych, którzy potrzebują przede wszystkim ciszy i spokoju. Poznaj niesamowite słuchawki z serii Samsung Galaxy Buds.

Poszerz swoje akustyczne horyzonty z Galaxy Buds2

Zatrać się w tym, co kochasz z nowymi Samsung Galaxy Buds2, które otwierają nowy świat audio dobrze zbalansowanemu dźwiękowi, lekkiej, wygodnej obudowie i zaawansowanej, aktywnej redukcji szumów. Oczywiście to wszystko z bezproblemową łącznością ze smartfonami Galaxy oraz zegarkami z serii Galaxy Watch i bezproblemowej łączności z telefonem Galaxy i zegarkiem. Wygodne, intuicyjne sterowanie i potężny dźwięk pozwalają zanurzyć się w treningu, graniu, słuchaniu muzyki lub błogiej ciszy w centrum wydarzeń. To wszystko zależy od tego, czego od nich oczekujesz.

Smutny poranek w drodze do pracy? Zmień to i włącz ulubioną muzykę! Ciesz się potężnymi basami i krystalicznie czystymi tonami wysokimi dzięki dwudrożnym głośnikom dynamicznym w Galaxy Buds2, które zapewniają wysoką jakość dźwięku. Dzięki temu poczujesz się jak na scenie ze swoim ulubionym zespołem. Słuchaj, jakbyś tam był! Chcesz ciszy? Żaden problem! Dwa wbudowane mikrofony odbierają dźwięki z otoczenia a następnie redukują niechciane szumy. Aplikacja Galaxy Wearable pozwala wybrać jeden z trzech poziomów redukcji hałasu otoczenia, dzięki czemu możesz przejąć kontrolę nad dźwiękiem wokół siebie. Słuchaj playlist, nie tracąc ogłoszenia na lotnisku. Zmniejsz hałas w tle, aby w pełni zanurzyć się w ulubionej muzyce, grach, książkach audio i podcastach. Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 mają wystarczająco argumentów, aby Cię zaskoczyć.

Usłysz więcej niż kiedykolwiek. Oto Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro

Z Galaxy Buds2 Pro możesz usłyszeć dźwięki takimi, jakimi stworzyła je natura, autorzy piosenek, utworów, filmów czy gier, bez zniekształceń i zbędnych zakłóceń. Zastosowane w Galaxy Buds2 Pro dwudrożne przetworniki sprawiają, że każdy, dźwięk jest słyszalny. Głośnik niskotonowy o średnicy 10 mm zapewnia głęboki, przejmujący wręcz bas, natomiast głośnik wysokotonowy o średnicy 5,3 mm gwarantuje wyraźne tony wysokie. Kwintesencją całości jest dźwięk o studyjnej jakości, przeznaczony nie tylko dla profesjonalistów, ale i dla każdego użytkownika, który chce doświadczyć niezapomnianych wrażeń akustycznych. Pamiętaj, że to wszystko zaczyna się od źródła z pełnym 24-bitowym dźwiękiem, więc zadbaj o to, aby Twój smartfon z serii Samsung Galaxy miał odpowiedni zapas ulubionych treści do odtwarzania[1].

 

Tekst powstał w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 

[1] Wymaga smartfona Galaxy z systemem Android 8.0 i One UI 4.0 lub nowszym z 1,5 GB pamięci RAM lub nowszym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here