Technologiczne udoskonalenia na przestrzeni ostatnich lat przyzwyczaiły nas do smartfonów o rozmiarach, które często nie różnią się wiele od wymiarów małego tabletu. Takie rozwiązania są oczywiście praktycznie i posiadają wiele zalet, szczególnie jeśli szukamy telefonu, za pomocą którego będziemy mogli oglądać filmy i seriale czy też poświęcić się ulubionym grom. Niestety zdarzają się sytuacje, w których duży smartfon właśnie ze względu na swoje rozmiary może stać się uciążliwy lub trudny w obsłudze. W takiej sytuacji warto dowiedzieć się więcej na temat małych smartfonów składanych, jak Samsung Galaxy Flip3.

Mały smartfon – kiedy się sprawdzi?

Ostatnie lata pokazują, jak dużej zmianie uległ wygląd telefonów. Aktualnie producenci coraz bardziej skłaniają się ku funkcjonalnym, ale bardziej kompaktowym rozmiarom. Czy jest to kierunek, w którym zmierzają wszystkie smartfony w przyszłości, czy tylko tymczasowy trend? Mimo wszystko nietrudno się zgodzić, że mały smartfon jest po prostu poręczny w użytkowaniu.

Telefon składany jak Samsung Galaxy Flip3 to urządzenie, które bardzo dobrze sprawdzi się w różnych sytuacjach. Po złożeniu mierzy jedynie 4,2″. Dzięki temu dobrze leży w dłoni, bez przeszkód zmieści się w małej wieczorowej torebce czy też kieszeni spodni. Kompaktowy rozmiar Samsung Galaxy Flip3 docenią również osoby uprawiające sport. Teraz mogą bez problemu schować go do kieszeni spodni lub sportowej bluzy, zamiast trzymać w dłoni, co często utrudnia wykonywanie ćwiczeń.

Samsung Galaxy Flip3 – odpowiedni do zdjęć

Smartfon składany Samsung Galaxy Flip3 może sprawdzić się także w przypadku, gdy będziemy robić zdjęcia oraz nagrywać wideo. Jeśli swoją twórczość umieszczasz w social mediach, z pewnością zgodzisz się, że wykonanie idealnego selfie czy nagranie profesjonalnego stories bez statywu nie zawsze jest możliwie. Dzięki trybowi Flex użycie statywu przestanie być koniecznością. Wystarczy, że odpowiednio dostosujesz kąt i zrobisz bardzo dobre zdjęcie. Telefon składany umożliwia jednocześnie wykonywanie wyraźnych zdjęć – wystarczy, że ustawisz go na płaskiej powierzchni.

W przypadku Samsung Galaxy Flip3 selfie wykonasz również wtedy, kiedy telefon nie jest rozłożony. Jest to możliwe dzięki podwójnemu aparatowi zewnętrznemu. Aby zrobić w taki sposób zdjęcie, wystarczy, że przyciśniesz przycisk głośności, który znajduje się z boku.

Smartfon składany – dla kogo?

Dla kogo Samsung Galaxy Flip3 okaże się odpowiednim rozwiązaniem? To dobry wybór dla wszystkich osób, które interesują nowoczesne technologie i rozwiązania. Wybiorą go także ci użytkownicy, którym zależy na funkcjonalnym sprzęcie, który jednocześnie posiada odpowiednie parametry i nowoczesny design.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here