Royal Dutch Genetics jest marką o wyjątkowym i unikatowym charakterze. Została założona przez jednego growera, który lata doświadczenia zdobywał pracując w holenderskich seedbankach. W pewnym momencie postanowił wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie, zakładając własną firmę konopną. Było to oczywiście Royal Dutch Genetics, które oficjalnie rozpoczęło działalność w 2007 roku. Od tamtej pory Royal Dutch Genetics stał się synonimem wysokiej klasy, a jego nasiona reprezentują wyszukane i charakterystyczne odmiany konopi. Szczególnie popularne są feminizowane nasiona, gwarantujące maksymalną stabilność genetyczną. Tę cechę docenili odbiorcy z Polski i całego świata, chętnie wykorzystujący nasiona Royal Dutch Genetics w swoich kolekcjach. 

Royal Dutch Genetics i jego najważniejsze odmiany 

O wyjątkowości nasion Royal Dutch Genetics świadczy ich zawartość genetyczna. Oprócz pełnej feminizacji nasiona reprezentują także odmiany z nutami smakowo-zapachowymi: owocowymi, jak i serowymi. W ostatnich latach Royal Dutch Genetics skupia się także na wytwarzaniu nasion typu auto-flowering, których kod genetyczny warunkuje automatyczne zakwitanie. Oczywiście, również konwencjonalne, regularne odmiany (typu outdoor) są dostępne w asortymencie nasion Royal Dutch Genetics. 

Fenotypy sygnowane przez Royal Dutch Genetics mają optymalną zawartość THC, choć poszczególne odmiany mogą się pod tym względem różnić. Dlatego nasiona Royal Dutch Genetics są dedykowane zarówno dla osób początkujących, jak i dla doświadczonych kolekcjonerów, którzy chcą świadomie poszerzyć zbiory o wybrane linie genetyczne. 

Do najbardziej popularnych i cieszących się największym wzięciem odmian Royal Dutch Genetics należy RD Cheese, będące połączeniem genów Cheese oraz Nepalstar. Jest to odmiana wybierana przez osoby doświadczone, które poszukują odmian intensywnie oddziałujących. Chętnie wybierane są także: 6 Shooter, Love Cheese, Special K, Strawberry Kush, Amnesia, LA Cheese, Train Wreck oraz RD Cheese Wreck. 

Nasiona Royal Dutch Genetics i ich kolekcjonerskie zastosowanie 

Odmiany Royal Dutch Genetics cieszą się dużym wzięciem także w naszym kraju. Polecamy sięgać wyłącznie po nasiona pochodzące bezpośrednio od oryginalnego producenta. Niektórzy prywatni hodowcy oferują je po niższych stawkach, jednak korzystając z ich produktów, nie masz pewności, czy zostały wyhodowane zgodnie z najwyższymi standardami. Jedynie nasiona wyprodukowane w Royal Dutch Genetics dają gwarancję w ponad 99,9%, że ich genotyp będzie całkowicie żeński. 

Nasiona od Royal Dutch Genetics dostępne są w ofercie polskiego seedbanku online: https://www.taniesianie.pl. Są to najlepszej jakości okazy wyselekcjonowane z oferty Royal Dutch Genetics, reprezentujące jej flagowe odmiany. Znajdziesz między innymi osławiony RD Cheese – dostępny zarówno w wersji oryginalnej, jak i hybrydowej, w połączeniu z genotypem innych odmian. Te ostatnie wybierane są przez doświadczonych kolekcjonerów, którzy w swoich zbiorach posiadają podstawowe odmiany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here